12.09.2019 15:22
Motosiklet Kampanyaları
250 cc ve altı Suzuki motosikletler, şimdi çok avantajlı satınalma seçenekleri ile.
Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına efsane modeller kazandıran Suzuki, şimdi çok avantajlı satınalma seçenekleri ile Suzuki Bursa Yetkili Satıcısı ve Servisi Ceketciler'de. 250 cc ve altı modellerde geçerli olan nakit, kredi kartı veya motosiklet kredisi ile Suzuki motosikletinizi avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

Peşin Alımlarda ₺2000 İndirim

Motosikletinizi peşin almayı düşünüyorsanız, 2 bin lira indirim kazanabilirsiniz. (Bu kampanyayı tercih etmeniz halinde, kredi kartı kampanyasından yararlanamayacağınızı belirtmek isteriz.)

Kredi Kartı İle Alımlarda 9 Taksit, %0 Faiz 

Axess, World, Finansbank, Paraf ve Bonus kartlarından bir tanesine sahipseniz, Suzuki motosikletinizi 15 bin liraya kadar %0 faiz ve 9 taksit avantajı ile satın alabilirsiniz. Bu alışveriş için herhangi bir vade farkı ödemeyeceksiniz.

Şimdi Alın 2020'de Ödemeye Başlayın
Hazırlanan diğer bir kampanya ise motosiklet kredi ile alımlarda geçerli. Garanti Bankası işbirliği ile oluşturulan kampanyada, motosikletiniz için 15 bin liraya kadar kredi kullanabilir ve ödemeye 2020, Ocak ayında başlayabilirsiniz. Krediniz, ocak ayı dahil 6 taksit olarak tahsil edilecektir. Hangi Motosikletleri Alabilirsiniz?
250 cc ve altında geçerli olan kampanya kapsamında aşağıdaki Suzuki modellerini satın alabilirsiniz:Suzuki V-Strom 250 ABS (Modeli İnceleyin)


Suzuki GSX 250R (Modeli İnceleyin)


Suzuki GSX-R 125 (Modeli İnceleyin)


Suzuki GSX-S 125 (Modeli İnceleyin)

Kampanyalar ve motosiklet modelleri hakkında detaylı bilgi almak için Ceketciler'i ziyaret edebilir veya 0 224 443 0 222 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.