16.09.2019 09:27
Piaggio Grup Kampanyaları
Eylül ayı kampanyaları ile bir Vespa veya Piaggio sahibi olmak daha kolay!
Piaggio Grup Kampanyaları

Motosiklet dünyasının çok sevilen iki İtalyan markası Vespa ve Piaggio modellerine, eylül ayına özel kampanyalarla daha kolay sahip olabilirsiniz. Hem nakit hem de kredi kartı ile alımlar için hazırlanan kampanyalarımızı inceleyin. 

Nakit Alımda ₺1500 İndirim

Nakit ödeme seçeceği ile motosikletinizi 1500 lira daha az ödeyerek alabilirsiniz. Tüm Vespa modelleri ile birlikte Piaggio Beverly 350 ve Piaggio NRG 50 modellerini kapsayan kampanya ile premium bir scootera veya B sınıfı ehliyetle de kullanabileceğiniz Piaggio NRG 50'ye sahip olabilirsiniz. Bu kampanyayı seçmeniz halinde kredi kartı kampanyasından yararlanamayacağınızı belirtmek isteriz. 

Kredi Kartı İle Vade Farksız 9 Taksit

Motosikletinizi kredi kartı ile almak isterseniz, 150 cc ve altı Vespa ve Piaggio modellerinde vade farksız 9 taksit uygulamasından faydalanabilirsiniz. 300 cc ve üzeri modeller için ise 40 bin liraya kadar, vade farksız 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Axess, World, Finansbank, Paraf ve Bonus kartlarınız ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Modeller ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için Vespa ve Piaggio Bursa Yetkili Satıcısı ve Servisi Ceketciler'i ziyaret edebilir veya 0 224 443 02 22 numaralı hattı arayabilirsiniz.