09.11.2018 12:42
Avantajlı Servis Fırsatı
3 yaş üstü Suzuki sahiplerine ve araçlarına özel avantajlar Ceketciler'de.
Avantajlı Servis Fırsatı
Suzuki Türkiye tarafından başlatılan ve 16 Aralık tarihine dek devam edecek kampanyada, 3 yaş üstü Suzukiler ve araç sahipleri, Ceketciler'de bir çok fırsattan yararlanabiliyor. 

Ücretsiz check up ve %30 servis indirimi


Kampanya döneminde Ceketciler Servis'i ziyaret eden üç yaş üstü Suzuki araç sahipleri, araçlarının güncel durumunu öğrenebiliyor. Suzuki konusunda uzman servis personelleri, araçları 23 nokta kontrolüne tabi tutarak, sonucu içeren bir rapor hazırlıyor. 

Ücretsiz olarak verilen check up hizmeti yanı sıra araç sahipleri, Ceketciler Servis'te yaptıracakları işlemler için yedek parça ve işçilikte %30 indirim kazanıyor. Yalnızca Suzuki orijinal parçaları için geçerli olan indirim, sarf malzemeleri (yağlar, spreyler vb.) kapsamıyor. 


Siz ve sevdikleriniz için, yeni bir Suzuki


Aracınızı yeni bir Suzuki ile değiştirmek istemeniz halinde, müşteri temsilcilerimiz, 2. el aracınızı en iyi şekilde değerlendirerek sizi yeni bir Suzuki sahibi yapabilir veya siz, tavsiyenizle yakınlarınızı Suzuki sahibi yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ise Suzuki'den sürpriz bir hediye kazanabilirsiniz.


Kampanyadan yararlanma için 16.12.2018 tarihine dek Suzuki Bursa Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Ceketciler'i ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya motosiklet ve marin grubu araçların dahil olmadığını, yalnızca 3 yaş üzeri Suzuki otomobil ve SUV'ların dahil olduğunu belirtmek isteriz. Yetkili satıcısı olduğumuz Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutmaktadır.