10.02.2017 13:00
Ceketciler Güvencesi
Satış, servis ve sigorta bölümleriyle Ceketciler motorlu araçlar konusunda tam hizmet sağlıyor.
Ceketciler Güvencesi

Otomobil Satışı: Suzuki Bursa Bayii Ceketciler, Suzuki markalı otomobillerin (Vitara, Swift, Jimny, Baleno) satışını gerçekleştirmektedir.

Motosiklet Satışı: Ceketciler; Suzuki, Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi’nin Bursa yetkili satıcısıdır.

2. El Otomobil Satışı: Ceketciler, 2. el otomobil ticaretini 1987 yılından bu yana gerçekleştirmektedir. Otomobiller, ekspertiz ve detaylı temizliğin ardından satışa sunulmaktadır.

2. El Motosiklet Satışı: 2. el otomobillerde olduğu gibi motosikletler de ekspertiz ve temizliğin ardından satışa sunulmaktadır.

Motosiklet Ekipmanları Satışı: Motosiklet kıyafetleri (kasklar, montlar, pantolonlar ve diğer kıyafetler), ekipmanları ve sarf malzemelerinin satışı yapılmaktadır.

Yetkili Servis Hizmetleri: Ceketciler, Suzuki otomobil ve motosikletler, Daihatsu otomobiller ile Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalı motosikletlerin yetkili servisidir.

Genel Servis Hizmetleri: Yetkili servis hizmetlerinin yanı sıra Ceketciler, tüm marka ve modellere servis hizmeti vermekte ayrıca otomobil koruma, ekspertiz ve temizlik hizmetlerini sağlamaktadır.

Sigorta: Motorlu taşıtlar için gerekli olan trafik sigortaları ve kasko poliçeleri Ceketciler’in müşterilerine sağladığı hizmetler arasındadır.