11.07.2017 15:19
Ceketciler Servisle Tanışın
Yetkili Otomobil ve Motosiklet Servisleri, Check-up, Ekspertiz ve Estetik Hizmetler.
Ceketciler Servisle Tanışın

Yetkili Otomobil Servisleri

Ceketciler Servis; Suzuki ve Daihatsu’nun Bursa Yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Suzuki ve Daihatsu ile iş birliği uzun yıllara dayanan Ceketciler; tüm modeller için periyodik bakım, kaporta ve mekanik onarımlar konusunda yetkili servis hizmeti sağlamaktadır.

Yetkili Motosiklet Servisleri

Suzuki, Vespa, Piaggio, Moto Guzzi ve Aprilia markalı motosikletlerin Bursa Yetkili Bayii olan Ceketciler; söz konusu markaların servis hizmetlerini, motosiklet konusunda uzman personelleri ile sağlamaktadır.

Genel Servis Hizmetleri

Ceketciler, marka ve modeli ne olursa olsun, tüm otomobil ve motosikletler için servis hizmeti sağlamaktadır. Periyodik bakımlar, kaporta onarımları, mekanik işçilikler Ceketciler Servis’in uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Ekspertiz

Otomobil ticaretinde 30 yılı geride bırakan Ceketciler, sahip olduğu tecrübeyi ekspertiz hizmetine yansıtmaktadır. Deneyimli servis ekibi ile otomobillerin tüm donanımları, kaporta ve mekanik aksamları incelenerek, çok noktalı ekspertiz raporu hazırlanır.

Estetik Hizmetler

Estetik hizmetler konusunda Nasiol ile iş birliği yapan Ceketciler, tüm marka ve modeller için polish, kaput koruma, motor koruma, boya koruma ve seramik kaplama hizmeti vermektedir. Estetik hizmetlerin yanı sıra Ceketciler detaylı temizlik hizmeti de sunmaktadır.