04.01.2018 12:27
Hafif devrim: GSX-S125
Sokak stili ve sportif görünümü bir araya getiren Suzuki GSX-S125 Ceketciler'de.
Hafif devrim: GSX-S125

Hafif sınıf motosikletler, motosiklet sürmeye yeni başlayan sürücüler ve şehir içinde daha ekonomik ve rahat seyahat etmek isteyen profesyoneller için yeni ufuklar açıyor. Motosiklet tasarım ve teknoloji tecrübesini bu sınıfta cömertçe sunan Suzuki, GSX-S125'i tanıttı. 


Ergonomik ve Heyecan Veren Tasarım

Suzuki GSX-S125'in agresif ve heyecan veren görüntüsü ilk bakışta sokak stilini yansıtıyor. Motosiklete yaklaştığınızda ise her detayın ergonomi sağlamak için tasarlandığını hissediyorsunuz. GSX-S125'te geleneksel gidon, sınıfının en düşük sele yüksekliği (785 mm) ile birleşmiş. Bu yükseklik, durakladığınızda, iki ayağınızla zemine basmanızı kolaylaştırıyor. Yanı sıra modern far tasarımı, on kollu dökme alüminyum jantlar, yüksek kaliteli kaplamalar ve grafik işçilikleri ile kazandığı görünüm, GSX-S125'i gurur duyacağınız bir motosiklete dönüştürüyor. 

Yüksek Manevra Kabiliyeti

GSX-S125 sadece 133 kg ağırlığa sahip. Street/sport sınıfında yeni bir deneyim olan bu ağırlık GSX-S125'i sınıfının en iyi güç/ağırlık oranına sahip motosikleti yapıyor. Elbette bu veriler yalnızca kağıt üzerinde kalmıyor; harika bir hızlanmayı, çevik bir sürüşü ve yakıt tasarrufunu beraberinde getiriyor.


LCD Gösterge Paneli

Suzuki GSX-S125; dönüş sinyali, boş vites, uzun huzmeli far, soğutma sıcaklığı, arıza gösterge lambası (MIL), ABS ve programlanabilir motor devir gösterge ışıklarının yer aldığı tamamen LCD gösterge paneline sahip. Parlak LCD panelde çubuklu takometre, dijital hız göstergesi, vites konumu göstergesi, dijital saat, çift yönlü kilometre sayacı, ortalama yakıt tüketimi sayacı, yakıt seviyesi göstergesi ve yağ degişim zamanı göstergesi de yer alıyor.

Suzuki GSX-S125'i, Suzuki Bursa Bayii Ceketciler'de yakından inceleyebilirsiniz.

GSX-S125'i incelemeye devam edin.