08.02.2022 11:44
MG iSmart Bağlantı Sistemi
Yeni Marvel R, etkileyici iSmart bağlantı sistemi ile satışa sunulacak.
MG iSmart Bağlantı Sistemi

Yeni MG Marvel R Electric, MG iSMART bağlantı sistemi ile donatılmış ilk model. Yeni geliştirilen bu sistem her açıdan etkileyici: Dokunmatik ekran, birçok çekici özellik, ergonomik kullanım ve bir akıllı telefon uygulamasıyla bağlantı. 


Yeni MG Marvel R Electric'te MG iSMART sistemi 19.4” yüzer dokunmatik ekran üzerinden kontrol ediliyor. Ekranın boyutu ve tasarımı sadece etkileyici olmakla kalmayıp, aynı zamanda yeni MG Marvel R Electric'in iç dizaynında yüksek teknoloji atmosferi de yaratıyor.

Geniş Fonksiyon Yelpazesi

Kapsamlı MG iSMART sistemi geniş bir fonksiyon yelpazesi sunuyor. DAB+, Bluetooth, USB portalları, mobil cihazları internete bağlamak için bir Wi-Fi erişim noktası ve Apple CarPlay veya Android Auto ile akıllı telefon entegrasyonuna ek olarak, sistem ayrıca gerçek zamanlı trafik navigasyonu, otopark araması, MG temas noktası araması, hava durumu tahmini ve Amazon Müzik üzerinden ses akışı gibi çevrimiçi özelliklere de sahip.

Sesli komut özelliği sayesinde sistem çok kolay bir şekilde ve eller serbest olarak çalıştırılabilir. Ayrıca, güçlü Amazon Web Services (AWS) bulut hizmetleri ve online bağlantı ile MG iSMART sistemi her zaman günceldir.

Akıllı Telefon Uygulaması

MG iSMART sistemi ayrıca çeşitli fonksiyonların uzaktan kontrol edilebildiği bir akıllı telefon uygulamasına da bağlanıyor. Uygulama ile araç sahipleri, Uzaktan Kumanda, Aracımı Bul, Durum Kontrolü, Araç İstatistikleri ve Sağlık Taraması, Rota Planlama, Takvim Senkronizasyonu, Şarj Yönetimi ve MG Temas Noktası gibi bir dizi kullanışlı işleve uzaktan erişebiliyor.

Daha Fazla Model

Bu gelişmiş bağlantı sistemi, dünyanın ilk tamamen elektrikli Station Wagon’u olan yeni MG5 Electric de dahil olmak üzere Avrupa serisindeki diğer modellerde de yerini alacak.