21.02.2022 11:21
MG ValueGuard'ı Keşfedin
MG ValueGuard Geri Alım Garantisi ile MG’nizin değeri %100 korumamız altında!
MG ValueGuard'ı Keşfedin

Yeni bir elektrikli araç sahibi olmak çok akıllıca bir fikir! Çevreci teknolojileri, sessizlikleri, mükemmel dengeleri, şaşırtıcı performansları ve tabi %70-80 daha ucuz kullanım giderleriyle gerçek olamayacak kadar güzel geliyor kulağa. Değil mi?

Bununla birlikte, yepyeni bir deneyim ve ilk adımlar hep zordur. MG Türkiye Distribütörü Doğan Trend Otomotiv, bu yeni çağda öncü olmanız, elektrikli mobilite dünyasının içinde yerinizi almanız için sizi ikna etmeye kararlı. Elektrikli MG’nizi kullanırken içiniz rahat olsun. Eğer bir sebeple içinize sinmezse, elektrikli araçla yaşamın sizin için henüz erken olduğunu düşünürseniz aracımızı iade alacağız. Ya da daha güncel bir MG ilginizi çekerse kolayca takas etmeniz için bugünden aracınızın fiyatını garanti altına alıyoruz. Bu bir ilk! 

Bir Doğan Trend Otomotiv girişimi olan Suvmarket.com’un tecrübesi ve verdiği güçle hazırladığımız MG ValueGuard Geri Alım Garantisi sayesinde aracınızın 2. el fiyatı güvencemiz altında!

MG ValueGuard Geri Alım Garantisi, bireysel kullanıcılar için geçerli olacak ve yeni araç satış tarihinde karşılıklı imzalanan bir sözleşme sonrasında geçerlilik kazanacaktır. 

Genel kapsam ve içerik hakkında bilgi sahibi olmanız için önemli unsurları aşağıda ön bilgi olması açısından paylaşmak isteriz.

Koşullar:

  • Geri alım ve takas fiyatları, iade anında yapılacak ekspertizde hasarsız ve yıllık azami 10.000 km yapmış araçlar için verilmiştir. Normal kullanımla açıklanamayacak, fiyatı etkileyecek kullanıcı kaynaklı hususlar ve daha yüksek km kullanım durumuna göre normal ve fiyatı etkileyecek unsurlar ayrıca dikkate alınarak fiyat hesaplanacaktır.
  • Söz konusu fiyatlar alım tarihi itibarı ile 12nci ay geçerli olacak rakamlardır. 12nci aydan itibaren aylık 1% değer düşümüyle 24ncü aya dek teklifimiz geçerli olacaktır. 
  • Bu hakkın kullanılması için asgari 3 ay önce bilgi verilmesini bekliyor olacağız. Bize yazılı bildirim yaptığınız andan itibaren azami 3 ay içinde aracı sizden iade alacağız. 
  • Vergi sisteminde, yasal mevzuatlarda oluşacak öngörülemeyen değişimler ve/veya Türk Lirasının teklif sürecinde aşırı değer kazanıp/kaybetmesi durumlarında (%20 ve üzerindeki volatilite) geri alım garanti şartlarını müzakere hakkımızı saklı tuttuğumuzu hatırlatmak isteriz.