16.03.2017 13:00
Suzuki Ceketciler’de
Suzuki iki yıl aranın ardından 2015 yılı ile birlikte Tükiye pazarına tekrar giriş yaptı.
Suzuki Ceketciler’de

Bununa birlikte geliştirdiği bayi ağı ve servis hizmetleriyle müşterilerinin takdirini topluyor. Özellikle kalabalık şehirler için kompakt ve yüksek teknolojili otomobiller üreten Suzuki, Bursa’da da tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor.

Otomobil grubunda Vitara, Swift, Baleno ve Jimny ile pazarda yerini alan Suzuki, motosiklet ve deniz motorlarında ise tüm modellerini Türkiye’ye getirmiş durumda. Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi ve kullanıcıya sahip olan Suzuki, Bursa’daki satışlarını ise Ceketciler aracılığı ile gerçekleştiriyor. Ceketciler, Suzuki’nin Türkiye’ye girişinden bu yana Suzuki Bursa Bayii ve yetkili servisi olarak hizmet veriyor.

2016 yılında Suzuki motosikletlerin de Bursa bayiliğini alan Ceketciler; GSX-R, V-Strom, Hayabusa gibi dünyaca ünlü motosiklet modellerini mağazasında satışa sunarken, yetkili motosiklet servisi olarak da hizmet sağlıyor.

Ceketciler, tüm Suzuki modellerine hakim satış ve servis ekibiyle Bursa ve çevre illerde yaşayan Suzuki sahiplerinin ve Suzuki sahibi olmak isteyenlerin tercihi oluyor.