16.12.2021 11:46
Suzuki S-Cross Yenilendi!
Tasarım, motor ve güvenlik özellikleri yenilenen Suzuki S-Cross 2022 yılında Ceketciler'de.
Suzuki S-Cross Yenilendi!

Japon otomobil üreticisi Suzuki'nin, dünya genelinde en çok tercih modellerinden S-Cross yenilendi. "Daha Çekici, Daha Güçlü, Daha 4x4" sloganı ile tanıtılan model, daha düşük yakıt tüketimi için Suzuki Akıllı Hibrit teknolojisi ile buluşturuldu.

Akıllı Hibrit Teknolojisi

Suzuki tarafından kısa zaman önce geliştirilen akıllı hibrit teknolojisi ilk olarak Suzuki Vitara ve Suzuki Swift ile karşımıza çıkmıştı. Marka, 2022 yılında bu modeli S-Cross modeline de taşıdı. Mevcut durumu ile dahi rakiplerine göre daha ekonomik bir sürüş sunan S-Cross, hibrit katkısı ile %22'ye varan ek bir tasarruf sağladı. 

Güçlü Tasarım

Eski tasarımları başarılı olsa da Suzuki tasarımcıları S-Cross'un yenilenen görünümü için "S-Cross olması gereken güçlü görünüme kavuştu" yorumunu yapıyor. Bu konuda haklı olabilirler. Çünkü S-Cross'un yeni tasarımı eski modellere göre daha fütüristik. Ön ızgara üzerindeki krom çıta, farlarla bütünleşerek güçlü bir akıcılık sağlıyor. Izgarayı oluşturan formlar ise tasarımdaki en önemli değişikliklerden biri. Yeni haliyle S-Cross'un gücünü daha fazla yansıttığı söylenebilir.

2022 Yılında Ceketciler'de

Yenilenen S-Cross 2022 yılında Ceketciler'de yerini alacak.