20.01.2020 10:57
Suzuki'm Yolda Kampanyası
2020 model Suzuki araçlara, 2019 fiyatlarıyla sahip olmak için kampanyaya katılın.
Suzuki'm Yolda Kampanyası

2020 model bir Suzuki sahibi olmak istiyorsanız, Suzuki’m Yolda kampanyası ile avantajlı bir şekilde aracınızı satın alabilirsiniz. Suzuki Vitara, Swift veya Jimny siparişinizi 31 Ocak 2020 tarihine dek vererek, 2019 yılı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 


Kampanyaya katılmak için, sözleşme ile birlikte 20 bin lira ön ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer mevcut aracınızı takasla değerlendirmek isterseniz, aracınızın alış fiyatı bu aşamada size bildiriliyor ancak aracınız, Suzuki’niz teslim edilinceye dek sizde kalmaya devam ediyor. (Aracınızın fiyatı, Suzuki aracınızın teslimi sırasında, güncel durumu dikkate alınarak tekrar belirlenecektir.)

Katılmış olduğunuz kampanyadan ayrılmak istemeniz halinde bu isteğinizi yazılı olarak bildirerek, 20 bin liralık ön ödemenizi geri almanız mümkün.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Suzuki Bursa Yetkili Satıcısı Ceketciler Motorlu Araçlar’ı ziyaret edebilir veya 0 224 443 02 22 numaralı hattı arayarak satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Görselde belirtilen uygulama 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. yetkili satıcılarından yapılan başvurular 2020 0 km Suzuki otomobil modellerini kapsamaktadır. Yukarıda belirtilen, “2019 fiyatına” ibaresi, SMAP A.Ş. tarafından yayınlanan güncel 2019 model yılına ait fiyatlardır. Ön satış kapsamında satın alınan araçlar 2020 Nisan ayı itibariyle teslim edilmeye başlanacaktır. Ön satış uygulaması kapsamında araca ilişkin tüm vergi ve vergi mevzuatında, hurda teşviği düzenlemesinde, trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedellerinde değişiklik olması durumunda fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklılıklardan doğacak masraflardan SMAP A.Ş. sorumlu değildir. Ön satış uygulamasından yararlanmak isteyen müşterilerimiz için Suzuki modellerinin tüm versiyonlarında kapora bedeli 20.000 TL’dir. Müşterilerin uygulamadan cayması durumunda, alınan kapora tutarının tamamı iade edilecektir. Bunun için, müşterinin yazılı beyanı geçerli olacaktır. Siparişi açılan müşteriye ait haklar başka birine devredilemez. Uygulama stoklarla sınırlıdır ve diğer satın alma avantajlarıyla birleştirilemez. İlanda yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir.