10.03.2020 14:42
Suzuki'm Yolda, Mart Uygulaması
Suzuki Vitara, ön satışta, mart ayına özel ₺176.900'den başlayan fiyatlarla.
Suzuki'm Yolda, Mart Uygulaması

2020 model bir Suzuki Vitara sahibi olmak istiyorsanız, Suzuki’m Yolda kampanyası ile avantajlı bir şekilde aracınızı satın alabilirsiniz. Araç siparişinizi 31 Mart 2020 tarihine dek vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için, sözleşme ile birlikte 20 bin lira ön ödeme yapmanız gerekiyor. Katılmış olduğunuz kampanyadan ayrılmak istemeniz halinde bu isteğinizi yazılı olarak bildirerek, 20 bin liralık ön ödemenizi geri almanız mümkün.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Suzuki Bursa Yetkili Satıcısı Ceketciler Motorlu Araçlar’ı ziyaret edebilir veya 0 224 443 02 22 numaralı hattı arayarak satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Görselde belirtilen uygulama 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir. Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. yetkili satıcılarından yapılan başvurular 2020 0 km Vitara modellerini kapsamaktadır. Ön satış kapsamında satın alınan araçlar 2020 Nisan ayı itibariyle teslim edilmeye başlanacaktır. Ön satış uygulaması kapsamında araca ilişkin tüm vergi ve vergi mevzuatında, trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedellerinde değişiklik olması durumunda fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklılıklardan doğacak masraflardan SMAP A.Ş. sorumlu değildir. Ön satış uygulamasından yararlanmak isteyen müşterilerimiz için 2020 Vitara modellerinin tüm versiyonlarında kapora bedeli 20.000 TL’dir. Müşterilerin uygulamadan cayması durumunda, alınan kapora tutarının tamamı iade edilecektir. Bunun için, müşterinin yazılı beyanı geçerli olacaktır. Siparişi açılan müşteriye ait haklar başka birine devredilemez. Uygulama stoklarla sınırlıdır. İlanda yer alan görsel standart olmayan ilave aksesuar içerebilir ve donanım özellikleri, seçilen versiyona göre farklılıklar gösterebilir. Yukarıda belirtilen tavsiye edilen liste fiyatı 1.4 GL+ 4x2 (Tek Renk) versiyonu için geçerlidir. Yeni Vitara’nın ortalama CO2 emisyon değeri 131-141 g/km ve ortalama yakıt tüketimi (lt/100) 5,8-6,2 arasında değişmektedir. Değerler Yeni Avrupa Sürüş Çevrimine (NEDC) göre belirtilmiştir.