60 Yıllık Ticari Kültür
Ceketciler’in temeli 1957 yılında şirketimizin kurucusu Mehmet Yıldız tarafından atılmıştır.
60 Yıllık Ticari Kültür

Ceketciler’in temeli 1957 yılında şirketimizin kurucusu Mehmet Yıldız tarafından atılmıştır. Yıldız’ın, ceket ticareti ile uğraşması kendisine “Ceketçi” lakabını kazandırmış ve bu lakap şirketimizin markası olarak hayat bulmuştur.

2. el otomobil ticaretinde Türkiye’nin en tecrübeli ve saygın şirketlerinden bir tanesi olan Ceketciler; Japon motorlu araçlar üreticisi Suzuki’nin Bursa bayiliğini alarak ürün yelpazesi ve hizmet çeşitliliğini artırmıştır. Suzuki markalı otomobil ve motosikletlerin satışı ile bu markanın yetkili servis hizmetlerini vermektedir.

Ceketciler, Suzuki’nin ardından, İtalyan motosiklet markaları Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi’nin Bursa bayiliğini almış ve bu efsane motosikletlerin satış ve servis hizmetlerini bünyesine katmıştır.

Motosikletlerin mağazada yerini alması ile birlikte Motostore’un temeli atılmış, motosiklet kıyafetleri, ekipman ve sarf malzemelerinin satışına başlanmıştır.

Servis hizmetlerini tecrübeli bir kadro ile veren Ceketciler; bayiliğini yaptığı markaların yanı sıra, Daihatsu Yetkili Servisi olarak da hizmet vermektedir. Tüm marka otomobiller için servis, ekspertiz, otomobil koruma ve temizlik hizmetleri de Ceketciler Servis’in hizmetleri arasındadır.

Ceketciler, sigortacılık faaliyetlerini de bünyesinde gerçekleştirmekte, kasko ve trafik sigortası için en iyi teklifleri müşterileri ile paylaşmaktadır.