Elektrikli Mobilite Araçları
Şehir hayatının ulaşım ihtiyaçlarını gideren elektrikli araçlar şimdi Ceketciler'de.
Elektrikli Mobilite Araçları

Ceketciler, uzun ya da kısa fark etmeksizin, tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için çağın en gelişmiş modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. İş birliği yaptığımız markaların elektrikli mobilite araçları hakkında detaylı bilgi çok yakında internet sitemizde yer alacak. Araçlar ise mağazamızda yerini aldı bile. Yakından incelemek ve satış temsilcilerimizden detaylı bilgi almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Peki hangi markalar bizimle birlikte? Kısaca göz atalım.

Mobilite Pazarının Yenilikçi İspanyol'u: Silence
Silence, mobilite pazarının yeni ihtiyaçlarına tamamen uyarlanmış 2 ve 3 tekerlekli elektrikli araçların tasarım, geliştirme ve üretimine adanmış bir İspanyol şirketidir. Bünyesinde mühendisler, pilotlar, mekanikçiler, elektronik uzmanları ve tasarımcılarla birlikte çok sayıda deneyimli profesyonelleri barındıran Silence, İspanya’da %80 pazar payına sahip. Silence'in elektrikli araçları Ceketciler'de sizleri bekliyor.

Mikromobilite Uzmanı: Okai  
17 yılı aşkındır mikromobilite alanında yarattığı tasarım ve çözümler ile, ulaşım deneyimini yeniden tanımlayan Okai, herkes için kullanışlı, güvenli ve eğlenceli ulaşım seçenekleri sunuyor.

İlk Sürüşte Aşk: Bimas1996 yılında kurulan  BIMAS BIKES, yalın ve fonksiyonel tasarım özelliklerine sahip elektrikli bisikletleri ile Hollanda bisiklet pazarının önde gelen markalarından biridir. Uzmanlığını, Hollanda tasarım ve mühendislik gücü ile birleştiren marka; sürücülerine eşsiz bir sürüş keyfi ile konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Sizi Takip Eden Bir Taşıma Robotu: GitaGita, kullanıcısını takip eden bir taşıma robotudur. 18 kilo eşyanızı taşıyarak sizin daha kolayca, daha uzağa ve daha uzun süre ilerlemenizi sağlar. Araç kullanma alışkanlıklarınızı değiştirerek daha sağlıklı bir yaşam seçeneği sunar. İkonik Vespa’nın İtalyan üreticisi Piaggio Group'un bir üyesi olan Piaggio Fast Forward tarafından Boston'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Araç Şarjlarınız Ona Emanet: WallboxWallbox, İspanya'da kurulmuş, elektrikli araçlar (EV'ler) ve enerji yönetimi sektöründe en son teknolojinin geliştirilmesine öncülük eden küresel bir şirkettir. Yenilikçi teknoloji ile fark yaratan tasarımları birleştiren Wallbox şarj sistemleri, kullanıcıların enerji kullanımlarını ve depolamalarını daha iyi yönetmelerine imkan tanır. Wallbox daha akıllı ve verimli enerji kullanımı sağlamasına ek olarak sürdürülebilir, verimli ve akıllı mobiliteye geçişi de hızlandırıyor.