Kasımda Swift Bir Başka
Sınırlı sayıda Suzuki Swift, Kasım ayı boyunca 114 bin lira satış fiyatıyla Ceketciler'de.
Kasımda Swift Bir Başka

Kasım ayı Suzuki Swift sahibi olmak için yeni fırsatları beraberinde getirdi. Ceketciler tarafından sağlanan hurda desteği ve ek indirimlerle,  yenilenen Suzuki Swift'e, nakit alımlarda 114 bin lira satış fiyatı ile sahip olabilirsiniz. 


Üst seviyede, tutkulu ve sportif bir sürüş deneyimi için tasarlanan Suzuki Swift, yolculuklarınızı daha ekonomik hale getiren bir yakıt ekonomisine de sahip. Ortalama 4,7 litrelik yakıt tüketimi ile Suzuki Swift, sınıfının en ekonomik seyahat eden araçlarından biri. Hafif gövdesi ve kompakt yapısı, yakıt tüketimine eksi yönde etki ederken, 90 Hp gücündeki motoru ise atak bir sürüşü beraberinde getiriyor. 

9 inch boyutundaki dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, hız sabitleme sistemi gibi pek çok donanıma sahip olan Swift, Japon teknolojisini en iyi şekilde temsil ediyor. Teknolojik üstünlüğünün yanı sıra sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, olası bir kaza durumunda diğer güvenlik donanımları ile birlikte harekete geçerek sürücü ve yolcu güvenliğini sağlıyor. 

Benzersiz Suzuki Swift'i yakından incelemek, test etmek ve Kasım ayına özel avantajlarla satın almak için Suzuki Bursa Yetkili Satıcısı Ceketciler'i ziyaret edebilirsiniz.