Test Günleri Başlıyor
En iyi markalar, en iyi modelleriyle 28-29 Haziran tarihlerinde Ceketciler'de.
Test Günleri Başlıyor

Suzuki, Vespa, Piaggio, Aprilia ve Moto Guzzi'nin Bursa Yetkili satıcısı Ceketciler, üçüncü kez test günleri etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Test Günleri, 28 haziran cuma ve 29 haziran cumartesi günü, 12:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Suzuki, beş model ile Test Günleri'nde.

Motosiklet hayatına birbirinden değerli ve başarılı modeller kazandıran Suzuki, farklı kategorilerdeki beş model ile test günlerinde yerini alıyor. V-Strom ailesinin 250 ve 650 cc'lik üyeleri, şehirli yarışçı GSX 250r, konforlu maxi scooterı Burgman 200 ve 110 cc'lik scooterı Address'i test etmenize imkan sağlıyor.    

Moto Guzzi V85 ilk kez sahne alıyor. 

Motosiklet dünyasına benzersiz modeller kazandıran Moto Guzzi, ürettiği tek enduro motosikleti V85 TT ile test günlerine katılıyor.  

Piaggio MP3, üç tekerlekli motosiklet deneyimini yaşatıyor.

Test günlerinin bir diğer konuk markası Piaggio, üç tekerlekli yenilikçi modeli MP3 ve konforlu scooterı Baverly ile etkinlikte yer alıyor. 

Vespa, klasikleri ile test gününde.

B sınıfı ehliyet ile de kullanılabilen Primavera 50 cc ve Vespa GTS 150 etkinlikte Vespa'yı temsil ediyor.


Katılım Koşulları


  • Test sürüşüne katılmak için aşağıda bulunan formu doldurarak kayıt olmanız gerekir.
  • En az 2 yıllık olmak üzere, test edilecek motosiklet sınıfını karşılayan ehliyetinizi yanınızda bulundurmalısınız. Vespa Primavera 50 cc modeli, B sınıfı ehliyetle kullanılabilir.
  • Güvenliğiniz için kask, mont ve eldivenlerinizi yanınızda getirmeniz ve test sürüşü esnasında bu ekipmanları kullanmanız zorunludur. 


Kayıtlarımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.