Vespa Primavera 50 cc
B sınıfı ehliyetinizle Vespa'nın eğlenceli dünyasına katılın. Primavera 50 cc ile tanışın.
Vespa Primavera 50 cc

İkonik tasarımı ile tüm dünyada motosiklet sürücüsü olsun olmasın pek çok insanın ilgi ve beğenisini toplayan Vespa, Primavera modelinin 50 cc'lik versiyonunu satışa sundu. Klasik Vespa Primavera çizgilerini bire bir taşıyan 50 cc'lik model, B sınıfı ehliyetle kullanılabiliyor. Bu özelliği ile motosiklet sürücüsü olmak isteyenlere, motosiklet ehliyeti almadan önce sürüş deneyimi kazandırabiliyor. 


Konforlu ve Atak Bir Sürüş

Vespa Primavera 50 cc, saatte 45 km hıza ulaşabiliyor. 100 kilometrede 2,9 litre gibi düşük yakıt tüketiminin yanında 8 litre depo hacmine sahip olan elektronik enjeksiyonlu ve hava soğutmalı motoru, sağladığı optimum performans ile dikkat çekiyor. Verimli ve atak bir kullanım olanağı sağlayan Vespa Primavera 50, eşsiz bir deneyim için tasarlandı. 

Gelenek ve Teknoloji Bir Arada

Günümüz teknolojisinin en son olanaklarını yansıtan modelde yol bilgisayarının da dahil olduğu dijital gösterge yer alıyor. Ayrıca kuyruk ışığı ile gün ışığı LED farları gibi göz alıcı bir donanıma sahip olan Vespa Primavera 50 modeli, kredi kartına 12 ay taksitte 0 faiz imkanı ile Ceketciler’de sizleri bekliyor. Siz de klasiğin güvenirliği ve yeniliğin heyecanını bir arada yaşamak istiyorsanız Bursa Vespa bayii Ceketciler’e gelin.