Değer Koruma Güvencesi ile e-Deliver 3’ünüzün Değeri Korumamız Altında!

MAXUS ValueGuard

%100 elektrikli hafif ticari araç teknolojisi ile işletme giderlerinizde %85’e varan tasarruf edebilirsiniz. Fakat biliyoruz ki yepyeni bir deneyim ve ilk adımlar hep zordur. Doğan Trend Otomotiv olarak, şirketinizin bu yeni çağda öncü olması, elektrikli mobilite dünyasının içinde yerinizi almanız için sizi ikna etmeye kararlıyız. Bu sebeple devreye aldığımız eşsiz Değer Koruma Güvencemiz MAXUS ValueGuard ile aracınızın 2. el değerini garanti altına alıyoruz.

Elektrikli e-Deliver 3’ü kullandıktan sonra, binek otomobil konforundan ve ettiğiniz tasarruftan vazgeçemeyeceğinize eminiz fakat; eğer bir sebeple işinizi elektrikli aracınız ile yönetmenin sizin için henüz erken olduğunu düşünürseniz aracımızı iade alacağız. Ya da gelecekte farklı bir MAXUS modeli ilginizi çekerse kolayca takas etmeniz için bugünden aracınızın fiyatını garanti altına alıyoruz.

Nasıl Yararlanacaksınız?

Değer Koruma Güvencesi ile aracınızını satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl (12 ay) içerisinde ve aracınızın 60.000 km’yi aşmaması koşulu ile satmaya karar verdiğiniz gün, o tarihte geçerli olan 0 araç tavsiye edilen anahtar teslim fiyatının %85’ine denk gelen bedelle satın alacağımızı taahhüt ediyoruz.*

MAXUS ValueGuard Değer Koruma Güvencesi’nden faydalanmak için ilgilenmeniz gereken ek bir süreç yok! Değer Koruma Güvencesi, aracınızı aldığınız gün kendiliğinden başlayacaktır.

Blog Linkini Kopyala

İlginizi Çekebilir