MG ZS EV
İngiliz efsanesi MG, %100 elektrikli yeni modeli ZS EV ile şimdi sürücü koltuğuna geçmenizi bekliyor.
Hayal et. Hareket et. Şarj et.
Yeni MG ZS EV’nin tüm detayları, mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanız için titizlikle tasarlandı. Sahip olduğu stil ve geniş iç tasarımı, hem sürücünün hem yolcuların tüm ihtiyaçlarına hitap etmek üzere özenle oluşturuldu.
%100 Elektrikli ve Şarj İstasyonu Hediyeli!
MG ZS EV’nin bataryası, hızlı şarj özelliği sayesinde yalnızca 40 dakikada %80 kapasiteye kadar şarj olabiliyor. Üstelik, Wallbox şarj ünitesi MG ZS EV'nin hediyesi olarak sizlere ulaşıyor. Yeni MG ZS EV, yüksek donanım seviyesi, üstün teknik özellikleri ve ferah iç mekanıyla sizleri elektrikli SUV dünyasına davet ediyor.
Evinizin Konforunu Otomobilinizde Hissedin
En ince detayına kadar düşünülmüş iç tasarımı, rahat koltukları, geniş diz ve omuz mesafesine sahip kabiniyle, tüm aileye konforlu yolculuklar sunuyor. %100 elektrikli otomobil sahibi olmanın avantajını sessiz, titreşimsiz bir yolculuk yaptığınızda anlayacaksınız.
MG ValueGuard Geri Alım Garantisi
MG Türkiye Distribütörü Doğan Trend Otomotiv, bu yeni çağda öncü olmanız, elektrikli mobilite dünyasının içinde yerinizi almanız için sizi ikna etmeye kararlı. Elektrikli MG’nizi kullanırken içiniz rahat olsun. Eğer bir sebeple içinize sinmezse, elektrikli araçla yaşamın sizin için henüz erken olduğunu düşünürseniz aracımızı iade alacağız. MG ValueGuard hakkında detaylı bilgi alın.
7 yıl – 150.000 km Garanti İle İçiniz Rahat
MG ZS EV model otomobiller üretim hatalarına karşı 7 yıl-150,000 km (hangisi önce tamamlanırsa) garanti kapsamındadır. MG’nin sunduğu rakipsiz koşullarla otomobilinizi iç rahatlığıyla kullanın; ayrıcalıklı olmanın keyfine varın.