Servis

Randevu Oluştur

Servis için randevu oluşturun! Araç bakımınızı kolayca planlamak için aşağıdaki formu doldurun, size uygun zamanı belirleyelim.

  Hizmetlerimiz

  Suzuki Bursa Yetkili Servisi

  “İyi ki Suzuki” demenizi sağlayacak Suzuki’den Garantim ON’DA kapsamında sürüş keyfiniz 10 yıl koruma altında! 10 yaşına veya 180.000 km’ye kadar olan Suzuki otomobilinizi, kaçıncı sahibi olursanız olun, periyodik bakım için servisimize getirdiğinizde aracınız Garantim ON’DA ile ücretsiz olarak 1 yıl veya 15.000 km daha garanti altına alınır. 10 yıla kadar, aracınızın yıllık periyodik bakımlarını servisimizde yaptırmanız durumunda garanti süreniz bir sonraki periyodik bakıma kadar ücretsiz uzar. Suzuki’nize hak ettiği değeri verin. Aracınızın uzun ömürlü olması, sürüş keyfinizin hiç bitmemesi için düzenli olarak servisimizi ziyaret edin ve periyodik bakımlarını gerçekleştirin. Aracınızın ilk günkü gibi güçlü ve güvenli kalması için buradayız.

  MG Bursa Yetkili Servisi

  MG otomobiliniz, en iyi bakımı ve onarımı hak ediyor! Bursa’nın tek MG Yetkili Servisi olarak uzman teknisyenlerimiz, orijinal yedek parçalarımız ile aracınızın performansını ve güvenliğini her zaman en üst seviyede tutacağımızı garanti ediyoruz. Servisimizde aracınızın bakım ve onarımı, MG akademisinde eğitim almış uzman teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilmekte. MG'niz, bizimle emin ellerde.

  Tüm Marka Araçlar için Servis

  Aracınızın markası ne olursa olsun Ceketciler Servis yanınızda! Her araç düzenli bakım ve onarım ister. Aracınızın bakım ve onarımını güvenilir bir adreste yaptırmak çok önemlidir. Uzman ekibimiz, üstün tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız.

  Estetik Uygulamalar

  Profesyonel Estetik Uygulamalarla Aracınızı Kişiselleştirin: Aracınızı kişiselleştirmek ve daha çekici hale getirmek için profesyonel estetik uygulamalar en doğru seçenektir. Ceketciler olarak, araç sahiplerine geniş bir yelpazede estetik uygulama hizmetleri sunarak araçlarını istedikleri gibi şekillendirmelerine olanak tanıyoruz. Müşteri memnuniyeti, her adımda kaliteli ve özenli bir hizmet sunmak en büyük hedefimiz. Siz de aracınızın dış görünümünü yenilemek ve kendi zevkinize göre kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçin ve araç estetiği konusunda uzman desteği alın.

  Mekanik ve Kaporta Tamiri

  Mekanik ve kaporta tamiri, aracınızın güvenliğini, performansını ve estetik görünümünü geri kazanması için kritik bir rol oynar. Uzman teknik ekibimizle aracınızın her türlü mekanik sorununu çözerken, deneyimli kaporta ustalarımızla birlikte kusursuz güzelliğini korumasını sağlıyoruz.